Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zgadzam się Więcej informacji
Pozycjonowanie
Pozycja na której wyświetli się Państwa strona w wynikach wyszukiwania zależy nie tylko od Google. Na miejsce zajmowane przez nasz serwis w dużej mierze wpływają linki kierujące do naszej strony. Im bardziej wartościowe tym zapewniają nam lepsze pozycję w wynikach wyszukiwania. Pozyskanie takich linków jest głównym zadaniem w procesie pozycjonowania.
Drugą częścią niezbędnych do wykonania prac jest optymalizacja witryny pod kątem wyszukiwarek. Optymalizacja zapewni to, że roboty jak i użytkownicy będą lepiej postrzegać naszą stronę internetową poprzez wyeksponowanie na niej odpowiednich treści. 
Treść witryny powinna być zgodna z zapytaniem, w przeciwnym wypadku szanse na pojawienie się w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwania znacznie maleją. Ponadto powinna być poprawna językowo, zwięzła, prosta i unikalna.

Cena pozycjonowania uzależniona jest od ilości i konkurencyjności słów kluczowych. Każda fraza wyceniana jest indywidualnie. Jej cena zależna jest m.in. od jej popularności i poziomu uogólnienia. Im bardziej ogólna i popularna jest fraza, tym większe są koszty pozycjonowania. Na przykład inaczej będą kształtowały się ceny dla fraz "dekoracje kwiatowe" i "dekoracje kwiatowe Warszawa".
Dodatkowo wpływ na cenę ma technologia wykonania serwisu, poprawność kodu oraz jego zawartość. Na przykład strony wykonane w technologii flash są trudniejsze w pozycjonowaniu ponieważ optymalizacja kodu źródłowego jest trudna, lub całkowicie niemożliwa. 

Na wyniki pozycjonowania najczęściej trzeba poczekać około 3 miesięcy, ale płaci się tylko za osiągnięte wyniki. Nie używam nielegalnych technik, które początkowo dają szybki efekt, ale często powodują ryzyko wykluczenia strony z wyników wyszukiwania.
Orientacyjna wycena pozycjonowania jest bezpłatna, wystarczy przesłać zapytanie korzystając z formularza kontaktowego obok.

(Podaj adres strony internetowej i słowa kluczowe)

Tani hosting

Tylko 60 PLN NETTO za rok utrzymania strony i skrzynek pocztowych.

więcej »

Tanie domeny internetowe

Rejestracja domen pl,
globalnych, eu
i międzynarodowych.
Ceny już od 9,90
sprawdź »

Kontakt

michal@choruzy.pl
+48 608 398 349
Współpraca