Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zgadzam się Więcej informacji
Baza adresów klienta
Oferuję wysyłkę newsletterów, informacji o nowościach i promocjach do klientów lub osób, które są zainteresowane otrzymywaniem maili od zleceniodawcy.
Przed wysłaniem zleceniodawca powinien dostarczyć bazę danych adersow swoich klientów i zagwarantować, że uzyskał zgodę od odbiorców na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną. 

Jeżeli dane będą miały charakter danych osobowych, muszą także mieć zgodę na ich przetwarzanie, co za tym idzie subskrybenci powinni zapoznać się z następującymi sformułowaniami:
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 883) przez… (tutaj dane naszej firmy).
  • Wyrażam zgodę na przekazywanie mi informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej przez… (tutaj dane naszej firmy).
Przy zbieraniu danych drogą elektroniczną należy stosować model double opt-in. Oznacza to, że po wpisaniu w formularz danego adresu e-mail zostanie na niego wysłany automatycznie mail z linkiem aktywacyjnym, po kliknięciu którego adres zostanie aktywowany w bazie. Dzięki takiemu rozwiązaniu, mamy pewność, że osoba, która dopisała się do listy, faktycznie ma dostęp do danego konta. Po drugie, wiadomo, że dopisany adres istnieje, nie będzie trzeba płacić za wysyłkę na nieistniejące adresy e-mail. 

Prawo nakazuje, aby w mailu znajdował się łatwy sposób wypisania z danej listy. Dlatego w każdej wiadomości umieszczony zostanie link rezygnacji, który powoduje automatycznie wypisanie z danej subskrypcji.
Tani hosting

Tylko 60 PLN NETTO za rok utrzymania strony i skrzynek pocztowych.

więcej »

Tanie domeny internetowe

Rejestracja domen pl,
globalnych, eu
i międzynarodowych.
Ceny już od 9,90
sprawdź »

Kontakt

michal@choruzy.pl
+48 608 398 349
Współpraca