Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zgadzam się Więcej informacji
  • image01
  • image02
  • image03
  • image04
  • image05
Aktualności
Zmierzch technologii Flash
Technologia Adobe Flash, która przez długi czas była używana do "ożywiania" treści stron internetowych, wkrótce przestanie być obsługiwana. Podyktowane jet to licznymi doniesieniami o lukach w zabezpieczeniach, awariach i słabą wydajnością. Microsoft’s Edge jest już ostatnią popularną przeglądarką, która zablokowała automatyczne uruchamianie flasha.

Mobilna wersja strony www
System C-CMS został wyposażony w moduł do zarządzania treścią strony w wersji na urządzenia przenośne i oprogramowanie rozpoznające z jakiego urządzenia korzysta użytkownik i jaką wersję strony www należy wyświetlić aby dobrze się prezentowała na ekranie.
Domeny z końcówką PW
Od dzisiaj w naszym Rejestrze  dostępne jest nowe rozszerzenie .PW – domeny narodowe wysp Palau, chętnie rejestrowane przez profesjonalistów i przedsiębiorców (z ang. professional web).
Domeny .PW są doskonałą alternatywą dla domen .PRO – są tańsze, nie posiadają restrykcji przy rejestracji.
zobacz wszystkie »
Najnowsze realizacje
zobacz wszystkie »
Ostatnio w poradniku
Oddzielne wersje strony internetowej kontra technologia RWD
Wraz ze wzrostem ilości różnych urządzeń pozwalających na korzystanie z internetu i różnorodnością rozdzielczości ich ekranów (telefony, tablety, laptopy, desktopy, a nawet konsole do gier) coraz ważniejszą kwestią staje się dopasowanie strony internetowej, tak aby wyglądała i działała dobrze, niezależnie od tego jakiego urządzenia użyto do jej uruchomienia.
Reklama internetowa
Jak wynika z badań już co trzeci polski internauta ceni sobie możliwość zakupienia produktu od razu po kliknięciu na jego reklamę. W ubiegłym roku e-klientami było już ponad 42 procent użytkowników sieci w Polsce, a odsetek Polaków, którzy korzystają z internetu z roku na rok wyraźnie rośnie.

Tani hosting

Tylko 60 PLN NETTO za rok utrzymania strony i skrzynek pocztowych.

więcej »

Tanie domeny internetowe

Rejestracja domen pl,
globalnych, eu
i międzynarodowych.
Ceny już od 9,90
sprawdź »

Kontakt

michal@choruzy.pl
+48 608 398 349
Współpraca