Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zgadzam się Więcej informacji
Obsługa newlettera
Wysyłając swoim klientom newsletter, możesz szybko i skutecznie poinformować o nowościach w ofercie czy aktualnej promocji. Wysyłka newslettera pomoże w podtrzymywaniu relacji z klientami firmy i budowaniu lub wzmacnianiu wizerunku firmy. Zachęca do ponownego zakupu lub odwiedzenia strony www.

Oferuję obsługę wysyłki newslettera do posiadanej przez Klienta bazy adresów polegającą na:
  • sprawdzeniu bazy adresów, (Zdarza się, że część adresów e-mail jest nieprawdziwa lub skrzynki pocztowe są "zapchane". W takiej sytuacji wiadomość wysłana do odbiorcy zostanie do Ciebie zwrócona. Takie adresy należy wykasować z Twojej bazy danych. W ten sposób oszczędzasz pieniądze, bo wysyłasz maile tylko do tych adresatów, którzy odbierają Twoje wiadomości.)
  • przygotowaniu e-maila, (Dodatkowo istnieje możliwość zamówienia unikalnej szaty graficznej dla wysyłanych wiadomości.
    Dobrze przygotowany szablon newslettera ma duży wpływ na skuteczność  wysyłanych wiadomości. Odpowiednią grafiką można zachęcić  odbiorców do wejścia na stronę nadawcy, złożenia zamówienia czy zakupu w sklepie internetowym.)
  • nadzorowanie wysyłki, (Przed uruchomieniem właściwej wysyłki sprawdzam w pięciu programach czy Twój mail nie wygląda jak spam, poprawiam wszelkie błędy, oraz sprawdzam jak wyświetla się Twój mail w 17 najpopularniejszych programach pocztowych.)
  • udostępnienie statystyk (Po każdej wysyłce wygenerowane zostanie zbiorcze zestawienie najważniejszych statystyk. To pozwoli Ci szybko ocenić efektywność kampanii. Możesz sprawdzić kto i kiedy otworzył wiadomość, i czy otworzył zawarty w liście link, a także wiele innych informacji. )
Ilość wysłanych e-maili w miesiącuCena jednostkowa netto za e-mail
od 1 do 9 9990,045 zł
od 10 000 do 24 9990,036 zł
od 25 000 do 49 9990,029 zł
od 50 0000,023 zł
Brak opłat abonamentowych. Płacisz tylko za wysłane wiadomości !
Jeżeli wysyłasz nieregularnie swoje kampanie e-mail marketingowe lub wysyłasz je jedynie kilka raz w miesiącu (a bywa, że czasami nie wysyłasz wcale) ta opcja rozliczania jest dla Ciebie najbardziej optymalna - zapłacisz jedynie za wysłane przez Ciebie maile w kampaniach.

Pamiętaj im więcej wyślesz maili w danym miesiącu tym mniej zapłacisz za każdy z nich.
zamów teraz »


Tani hosting

Tylko 60 PLN NETTO za rok utrzymania strony i skrzynek pocztowych.

więcej »

Tanie domeny internetowe

Rejestracja domen pl,
globalnych, eu
i międzynarodowych.
Ceny już od 9,90
sprawdź »

Kontakt

michal@choruzy.pl
+48 608 398 349
Współpraca