Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zgadzam się Więcej informacji
Opieka nad serwisem www
Opieka nad serwisem www jest sprawdzonym sposobem na utrzymanie zawsze aktualnego serwisu internetowego. Dbanie o aktualność oferty prezentowanej w serwisie internetowym jest warunkiem koniecznym, by był on chętnie odwiedzany przez klientów. Oferuję współpracę polegającą na bieżącej obsłudze aktualizacji prezentowanej treści.

Jeśli potrzebują Państwo dokonać zmian na stronach swojego serwisu, a nie posiada on systemu zarządzania treścią (CMS) lub z innych przyczyn nie chcą Państwo tego robić samodzielnie - proponuję podpisanie umowy na opiekę nad serwisem internetowym.
Opieka taka obejmuje np. wprowadzanie aktualności, opisywanie wydarzeń z życia firmy, dodawanie rocznych raportów, nowych danych kontaktowych itp.

Oprócz zmiany treści zawartych w serwisie zapewniam także dostosowywanie mechanizmów witryny do zmieniającego się środowiska internetowego (nowe wersje przeglądarek, nowe wersje oprogramowania serwerowego), wykonywanie drobnych modyfikacji w mechanizmie witryny.

Zlecając usługę opieki nad serwisem zyskujesz pewność bezawaryjnego działania witryny niezależnie od wprowadzanych treści.

Jeśli zaprojektowałem Twój serwis internetowy - zapewniam wykonywanie drobnych poprawek "od ręki" - bez opłaty.
Inne bardziej czasochłonne prace mogą być wykonywane w następujących trybach
  • na zlecenie - wstępna wycena prac dokonywana jest w momencie otrzymania zlecenia.
  • zlecenie stałe - w przypadku częstych i regularnych zmian proponuję umowę na stałą obsługę. Zlecenia stałe realizowane są priorytetowo. Ceny ustalane są indywidualnie w zależności od potrzeb zadeklarowanych przez klienta.
  • inne metody aktualizacji - np przygotowanie skryptów przetwarzających dane wysłane przez klienta na ustalony adres email. Wdrożona aplikacja internetowa na serwerze przetworzy otrzymaną informację i automatycznie uaktualni zawartość serwisu internetowego.

Tani hosting

Tylko 60 PLN NETTO za rok utrzymania strony i skrzynek pocztowych.

więcej »

Tanie domeny internetowe

Rejestracja domen pl,
globalnych, eu
i międzynarodowych.
Ceny już od 9,90
sprawdź »

Kontakt

michal@choruzy.pl
+48 608 398 349
Współpraca