Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zgadzam się Więcej informacji
Poradnik


Oddzielne wersje strony internetowej kontra technologia RWD
Wraz ze wzrostem ilości różnych urządzeń pozwalających na korzystanie z internetu i różnorodnością rozdzielczości ich ekranów (telefony, tablety, laptopy, desktopy, a nawet konsole do gier) coraz ważniejszą kwestią staje się dopasowanie strony internetowej, tak aby wyglądała i działała dobrze, niezależnie od tego jakiego urządzenia użyto do jej uruchomienia.
Reklama internetowa
Jak wynika z badań już co trzeci polski internauta ceni sobie możliwość zakupienia produktu od razu po kliknięciu na jego reklamę. W ubiegłym roku e-klientami było już ponad 42 procent użytkowników sieci w Polsce, a odsetek Polaków, którzy korzystają z internetu z roku na rok wyraźnie rośnie.
Jak rozpocząć sprzedaż online
Tworzenie serwisu internetowego w celach komercyjnych (sprzedaż online produktów i usług) wiążę się z przeprowadzeniem wielu badań oraz napisaniem biznes planu. Kiedy zaczynasz sprzedaż online, pominięcie któregoś z kroków może przyczynić się do Twojej porażki.
Bezpieczeństwo dziecka w sieci
Niemal każde dziecko, przy robieniu różnego rodzaju projektów, gazetek czy prac semestralnych, posiłkuje się komputerem i dobrodziejstwem sieci Internet. Rodzice za normalny przyjmują fakt spędzania przez ich pociechy wielu godzin przed monitorem i komunikowaniu się ze światem. Jednak nie od dziś wiadomo, że prócz pożytecznej wiedzy, najmłodsi mogą natknąć się na wiele zagrożeń. Co należy zrobić, aby dziecko mogło przeglądać zasoby Internetu bez ryzyka natknięcia się na niepożądane treści? 

Bezpieczeństwo Twojego komputera
Jak zabezpieczyć swój komputer osobisty przed wirusami i oprogramowaniem szpiegującym. Polityka prywatności (kodowania, szyfrowania i anonimowości) jest częścią bezpieczeństwa, która jest jednak na tyle szerokim zagadnienie, że należy je rozpatrywać częściowo. 

Bezpieczne zakupy w internecie
Coraz częściej zdarza się nam robić zakupy przez internet. Zwłaszcza zakupy towarów takich jak ubrania, książki, filmy czy wszelkiego rodzaju sprzęt elektroniczny cieszą cię coraz większą popularnością na portach aukcyjnych oraz w sklepach internetowych.  Aby zakupy w internecie były bezpieczne wystarczy dostosować się do kilku prostych zasad.
Przyśpieszenie działania komputera
Po dłuższym okresie użytkowania komputera często możemy zauważyć, że nasz system znacznie zwalnia, programy uruchamiają się długo, lub w ogóle przestają odpowiadać. Jak przyśpieszyć działanie komputera? Co zrobić, żeby komputer działał szybciej i sprawniej? 

Tani hosting

Tylko 60 PLN NETTO za rok utrzymania strony i skrzynek pocztowych.

więcej »

Tanie domeny internetowe

Rejestracja domen pl,
globalnych, eu
i międzynarodowych.
Ceny już od 9,90
sprawdź »

Kontakt

michal@choruzy.pl
+48 608 398 349
Współpraca