Oprogramowanie dedykowane

Oprogramowanie dedykowane dla firm jest alternatywą dla spotykanych na rynku gotowych produktów. Zbudowane według zaleceń klienta, szyte na miarę, pod potrzeby zleceniodawcy. Umożliwiają uzyskanie przewagi biznesowej nad konkurencją poprzez lepsze dopasowanie do potrzeb biznesowych i możliwość wdrożenia innowacyjnych pomysłów.

Czym jest oprogramowanie dedykowane?

Oprogramowanie dedykowane lub inaczej oprogramowanie na zamówienie. Są to aplikacje stworzone specjalnie na potrzeby klienta. Może to być aplikacja okienkowa, mobilna, oprogramowanie WWW. Jest to produkt tworzony od podstaw, który o wiele łatwiej dostosować do wymogów klienta. 

  • Taki system jest łatwiej utrzymać i rozbudowywać o nowe funkcjonalności. System lepiej reaguje na dynamicznie zmieniającą się rzeczywistość naszego biznesu.
  • Łatwiejsza integracja z innymi systemami w firmie. W gotowym oprogramowaniu jest to trudne, a bardzo często nie ma w ogóle takiej możliwości.
  • Po stworzeniu systemu dedykowanego zamawiający staje się jego właścicielem i ma rozwijać oprogramowanie przy współpracy z innym partnerem. W przypadku gotowego produktu zmiana wiąże się z eksportem i przetwarzaniem wszystkich danych aby można było je zaimportować do nowego systemu, który prawdopodobnie w innym sposób odwzorowuje nasze biznesowe procesy. A najczęściej też z koniecznością ponownego przeszkolenia naszego personelu.

Budujemy kompleksowe i łatwe w obsłudze oprogramowanie dedykowane. Zajmujemy się tworzeniem aplikacji na zamówienie zarówno dla systemów desktopowych, jak i mobilnych. Projektujemy aplikacje różnych kategorii:

  • Systemy obsługi dokumentów w firmie,
  • Systemy obsługi zleceń,
  • Zarządzanie relacjami z klientem,
  • Moduły raportowe, statystyki,
  • Systemy skierowanie do kontaktów B2B,
  • Rozwiązania e-commerce
Rozwiązania stworzone "pod klucz" mogą poprawić marketing, sprzedaż, pomóc w zaawansowanej analizie danych, optymalizować łańcuchy dostaw, czy też inne procesy wewnętrzne w firmie. Przeniesienie procesu pracy do systemów informatycznych jest pierwszym krokiem do zaawansowanej analizy obecnej działalności. Na podstawie wniosków z danych dostarczanych przez oprogramowanie można optymalizować działanie przedsiębiorstwa.

Dziś pojawia się coraz więcej narzędzi pozwalających na budowę programów i automatyzację pracy bez udziału programistów, ale na pewnym etapie pojawia się potrzeba stworzenia systemu dedykowanego, który umożliwi najlepszą obsługę potrzeb użytkowników. Stworzone oprogramowanie bardzo często się zmienia oraz ewoluuje. Czasami cała koncepcja modelu biznesowego firmy się zmienia, a razem z nią potrzebne są szybkie i głębokie zmiany w aplikacji. 

Dołącz do grona naszych klientów

logo1logo2logo3logo4logo5logo6logo7logo8logo9logo10logo11logo12logo13logo14logo15logo16logo17logo18logo19logo20logo21logo22logo23logo24logo25logo26logo27logo28logo29logo30logo31logo32logo33logo34logo35logo36logo37logo38logo39logo40logo41logo42logo43logo44logo45logo46logo47logo48logo49logo50logo51logo52logo53logo54

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Więcej informacji Zgadzam się