Strony www

Strona internetowa jest podstawowym kanałem komunikacji z klientem i buduje wizerunek firmy. Dobrze zaprojektowana i wykonana, wzmacnia pozycję na rynku i prezentuje ofertę Twojej firmy przyszłym klientom. 
Projektujemy i wdrażamy nowoczesne strony internetowe od wielu lat i mamy w tym duże doświadczenie. Przygotowujemy zarówno rozbudowane serwisy, landing page czy standardowe strony firmowe.

Nasze projekty powstają w oparciu o własne rozwiązania techniczne. Nie pracujemy na szablonach WordPress, a na autorskim systemie CMS. Dzięki temu nie jesteśmy ograniczeni w możliwościach rozbudowy. Strony są precyzyjnie dopasowane do potrzeb klienta, a przede wszystkim są bezpieczniejsze.

Nasz panel do edycji treści strony (system CMS) jest prosty w obsłudze i intuicyjny. Darmowe szkolenie z jego obsługi dla Twojego zespołu jest zawsze w cenie.

W ramach dodatkowej usługi możemy zoptymalizować stronę pod kątem wymagań Google. Zmniejszyć grafiki i ilość kodu na stronie, przyspieszyć jej ładowanie, przygotować dodatkowe pliki i informacje dla robota Google, które pozwolą lepiej i szybciej zebrać informacje z Państwa strony i umieścić je w indeksie Google.
Optymalizacja powinna zawsze być pierwszym krokiem, jeśli poważnie myślimy o pozycjonowaniu naszej strony. Powierzenie tak zoptymalizowanej strony firmie pozycjonującej daje większe szanse na odniesienie sukcesu.


Jeśli posiadacie już Państwo stronę internetową to zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakresie bieżącego wsparcia i aktualizacji. Powierzenie stałej opieki nad stroną profesjonalistom to gwarancja jej prawidłowego działania i pełnej dostępności. Oferujemy współpracę na zasadzie stałego miesięcznego abonamentu, lub realizację zleceń dotyczących kompleksowej opieki nad stroną.
  • Aktualizacje treści. Dodawanie newsów, podstron, zmiana treści, oferty, danych kontaktowych,
  • Odświeżenie wyglądu. Zmiana kolorystyki, logotypu, bannerów, slajdów, projekty pop-upów,
  • Pomoc w sytuacjach kryzysowych: wirus na stronie, zablokowany dostęp, niedziałająca strona,
  • Przenosimy strony pomiędzy serwerami (np. w celu optymalizacji kosztów),
  • Wykonujemy kopie bezpieczeństwa stron internetowych.

Dołącz do grona naszych klientów

logo1logo2logo3logo4logo5logo6logo7logo8logo9logo10logo11logo12logo13logo14logo15logo16logo17logo18logo19logo20logo21logo22logo23logo24logo25logo26logo27logo28logo29logo30logo31logo32logo33logo34logo35logo36logo37logo38logo39logo40logo41logo42logo43logo44logo45logo46logo47logo48logo49logo50logo51logo52logo53logo54

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Więcej informacji Zgadzam się